Tillbaka till startsidan
Webblösning utvecklad av:  Meriq AB
Startande spelare:   257     Fördelning män/kvinnor:   88%/12%
Totalt antal starter: 546 Antal spelade starter: 458
 
 

Alla anmälda spelare

Följande spelare är anmälda till Västmanlandstouren just nu:

Namn/Klubb Tävling Start
Adam Hempel
BK Force
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Adam Nålberg
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Agneta Börjesson
BK Biet-Finesse 95
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Alex Eriksson
BK Taggen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Alex Joki
BK Amiki
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Alexander Erlandsson
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Alexander Forsberg
BK Frisk
Köping 19-20 Söndagen den 8 mars 15:00
Alexander Kjellstedt
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Alfred Odbert
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 13 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Anders Ericsson
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Anders Fridell
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Anders Hallström
BK Trix
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Anders Johnsson
Team Baltzar BC
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Anders Kalhed
IK Sleipner
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Andreas Bengtsson
BC Cobbers
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Andreas Gustavsson
BK Jösse
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Ann-Louise Aureliusson
BK Merci
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Anne Johansson
BS Kulorna
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Anneli Blomqvist
B-K Eva
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Anton Ahlén Resare
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 13:00
Anton Dumke
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Anton Gehlin
AIK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Benjamin Lambert
Matteus-Pojkarna BK
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Benny Skogsberg
Delta 72
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Bertil Svensson
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Björn Mattsson
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Björn Torstensson
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bo Furu
BK Fermé
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Bo Granholm
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Camilla Svedberg
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Carl Eklund
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Carl Fröde
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Christian Engfors
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 3 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Christian Liljestrand
BK Nobel
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Christian Nordgren
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Christopher Eklund
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Christopher Lüttke
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Daniel Johansson
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Daniel Jones
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Daniel Svahn
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Daniel Wahrberg
BK Amiki
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30
David Johansson
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Dennie Wilander
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Dennis Eklund
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Dennis Pettersson
Motala BF
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Desirée Andersson
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Dylan Färemark
BK Rudbeck
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Elias Stål
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Emil Brunn Ramstedt
BK Rättvik
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Eric Nordström
Team Clan BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 20 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 3 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eric Thomas
BajenFans BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Erik Andersson
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Erik Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Erik Nilsson
BK Rudbeck
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Erkki Samppala
BK Solid
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Eva Renvall
BK Fermé
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Filip Wendel
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Filip Wilhelmsson
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Fredrik Andersson
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Fredrik Eriksson
IK Sleipner
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Fredrik Nyman
IFK Norrköping BK (tid. Alltransport)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Giggie Holmberg
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Glenn Florens
Karlslunds IF BF
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Glenn Nydén
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Gunnar Åsberg
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 12 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Gustavo Layrisse Montiel
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Göran Brusewitz
SK Nova
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Göran Skog
BK Raa
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Hampus Blomquist
Åkeshovs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Hanna Larsson
BK Högland
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Hans Gustavsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Hans Larsson
Siljan BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Hans Modh
BK Raa
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Harri Murtoinperä
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Henrik Beijervall
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Henrik Karlsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Henrik Öhberg
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Håkan Hallin
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Håkan Larsson
Sandvikens AIK BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 1 december 10:00
Håkan Leander
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Håkan Moberg
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Håkan Skoglund
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Ingvar Sjögren
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Jan Landin
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Jan Nilsson
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Jan Ågren
BK Brio
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 12 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00 (R)
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00 (R)
Jan Cato Sparby
Wåxnäs BC
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Jeanette Setthammar
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Jeanette Svahn
BS Kulorna
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Jens Pajunen
Internationell Klubb
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Jesper Gren
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Jessica Axelsson
BK Asterix
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Jessica Park
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30 (R)
Jessica Svensson
BK Biet-Finesse 95
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Jimmy Krell
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00 (R)
Jimmy Wogel
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Joachim Hellström
BC Pegasus
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Joakim Stål
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 20 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Johan Berg
BS Bockarna
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Johan Brunsberg
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Johan Höglund
Turebergs BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Johan Norell
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Johan Rundgren
BK Force
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Johan Sundler
Wåxnäs BC
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Johanna Winlund
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Jonas Emretzon
BajenFans BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Jonathan Andersson
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Jonathan Eriksson
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Jonny Andersson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00 (R)
Karl Pettersson
BK Norden
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Karl-Gösta Borlund
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Kenneth Gahlin Fransson
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Kenneth Lantz
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Kenneth Melin
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Kent Edin
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Kent Halvarsson
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Kevin Melin
AIK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Kim Bolleby
Team Pergamon BC
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Kim Nordin
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Kjell Isaksson
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Klas Thunberg
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Krister Broström
BK Wege
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Lars Axberg
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Lars Bleckert
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Lars Hammarstedt
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30 (R)
Lars Herstadshagen
Norge
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Lars Stylander
IK Sleipner
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Lars Henry Persson
BK Solid
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Lars-Göran Hallström
BK Granen
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00 (R)
Lars-Åke Johansson
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Leif Göthberg
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Leif Mörkfors
Domnarvets BS
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Leif Sieurin
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Lena Bark
Österbo BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Lennart Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Lennart Lindgren
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Lennart Nyman
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Leo Ornered
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Linnea Rundgren
B-K Eva
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Linus Söderlund
BK Origo
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Lucas Nilsson
BK Bågen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Lucas Nybacka
Motala BF
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Magnus Lindkvist
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Marcus Jonsson
Österbo BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Marcus Karlsson
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Marcus Lindskog
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Marcus Tidbeck
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30
Margaretha Schöning
Warpen BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Maria Lindius
AIK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Maria Nylund
Warpen BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Marie-Louise Svensson
BK Biet-Finesse 95
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Mario Custic
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Tisdagen den 10 december 18:30
Markus Östergren Groth
Rigel BK/BENAB
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Martin Johansson
IFK Norrköping BK (tid. Alltransport)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Martin Vasell
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Mathias Johansson
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Mats Eriksson
BK Solid
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Mats Jansson
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Mats Winlund
BK Klossen
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Matti Maaranen
BK Nobel
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Mattias Nilsson
BK Jösse
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Mattias Persson
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Mattias Rask
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Mattias Viklund
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Max Ornered
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 13:30 (R)
Michael Bjelke
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Michael Schefström
Vingåkers BK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Mikael Berg
BK Klossen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Mikael Elofsson
IFK Norrköping BK (tid. Alltransport)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Mikael Hedqvist
Domnarvets BS
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Mikael Isaksson
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Mikael Rönnbäck
BK Domino
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Mikael Westman
KFUM Kometerna
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 12:30
My Olsson
BK Stjärnan
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Nicklas Odbert
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 13 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Niclas Lindholm
BK Jösse
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Niklas Jakobsson
BK Skinnsberg
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Niklas Stål
Åkeshovs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Ola Hansson
BK Arkos
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Olle Eriksson
AIK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Oskar Almroth
AIK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Ossi Heikkinen
King Cobra BK Lindesberg
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Patrik Lillsmeds
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Patrik Nilsson
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Peder Karlsson
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30 (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Per Jansson
Stureby BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 23 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30 (R)
Per Karlsson
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Peter Barkenskiöld
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Peter Dammhag
BK Force
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30 (R)
Peter Wesslund
BK Gruvan
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Peter Åhlén
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Petri Hooli
Team Linköping BC
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Pontus Jakobsson
BK Skinnsberg
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Rickard Thelander
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Rikard Asp
Vingåkers BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Rikard Persson
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 13:00
Robert Andersson
AIK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00 (R)
Robert Fredblad
BK Amiki
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Robert Myrén
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Robert Nilsson
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Robert Tillenius
Västerås SK BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Robert Wikman
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Robin Hultsten
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Robin Laakso
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Robin Noberg
Bålsta BC
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Robin Öberg
Täby BwK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 16:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Roger Näslund
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Rolf Jäderdal
Älvsjöhook BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 6 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Ronnie Laakso
BK Norden
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Ronny Göransson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Sabina Nilsson
Team Baltzar BC
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Sara Nyberg
Team Enköping BK
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Sebastian Cronholm
AIK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 7 december 10:00
Sebastian Gustavsson
BK Origo
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Sebastian Larsson Kuusisto
BK Trix
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Sebastian Thörne
BK Force
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Simon Sätterström
Volvo FK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Sofia Berg
BK Klossen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 17 augusti 13:00
Stefan Dew
Team Enköping BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Stefan Moberg
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00 (R)
Stefan Ohlsson
Sollentuna BwK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Torsdagen den 12 december 19:30
Stefan Svahn
LC 17 BK Kristinehamn
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 27 november 18:30
Stefan Öhrn
BK Thule
Bellevue 19-20 Onsdagen den 30 oktober 18:30
Stig Lundberg
Delta 72
Bellevue 19-20 Söndagen den 8 december 10:00
Susanna Kiiskinen
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 10 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Sven-Olov Karlsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Tanja Sundström
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00 (R)
Teodor Samuelsson
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 16:00 OBS SISTA START (R)
Theeraphat Lundström
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Söndagen den 29 september 17:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Thomas Behring
BK Trol
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Thomas Holmberg
BK Kaskad
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Thomas Åhlén
Sundbybergs IK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Bellevue 19-20 Onsdagen den 11 december 18:30
Tim Sundström
BK Stallis
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 5 oktober 10:00
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 2 - 16 spelare, 8 går vidare
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 3 - 8 spelare (Round Robin)
Bellevue 19-20 Söndagen den 24 november 10:00
Bellevue 19-20 Lördagen den 14 december 09:00 (R)
Tobias Hallberg
Hammarby IF BF
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Tobias Karlsson
BK Ax
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Tomas Ehrling
BK Örnen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start
Tomas Karlsson
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30
Tomas Laurén
LC 17 BK Kristinehamn
Bellevue 19-20 Fredagen den 13 december 12:30
Tomas Leandersson
Team Pergamon BC
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 09:00
Eskilstuna 19-20 Finalsteg 1.1 - Plats 1-32 16 går vidare
Tomas Norgren
Ludvika BK
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 1 oktober 18:30
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 8 oktober 18:30 (R)
Eskilstuna 19-20 Fredagen den 11 oktober 13:00 (R)
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30 (R)
Tomas Ruotsalainen
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 27 augusti 18:30
Tommy Jonsson
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30
Tommy Sarlin
Västerås SK BK
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Bellevue 19-20 Söndagen den 10 november 10:00
Tony Eklund
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Lördagen den 2 november 10:00
Tord Westerdahl
Kopparbergs BK
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Towe Falck
BK Bågen
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 12:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 12 oktober 16:00 Sista start (R)
Ulf Ekström
Etuna Bowlingklubb
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 19 augusti 18:30
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 24 augusti 13:00 (R)
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 24 september 18:30 (R)
Ulrika Laakso
BK Agda
Eskilstuna 19-20 Torsdagen den 10 oktober 18:30
Veijo Seppänen
Djurgårdens IF Bowlingförening
Eskilstuna 19-20 Tisdagen den 17 september 18:30
Vesa Rontti
BK Glam
Eskilstuna 19-20 Lördagen den 31 augusti 10:00
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30 (R)
Bellevue 19-20 Onsdagen den 20 november 18:30
Viktor Danielsson
IKW/Köping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 6 november 18:30
Weine Ohlson
BK Triss
Eskilstuna 19-20 Måndagen den 26 augusti 18:30
Yngve Bengtsson
IKW/Köping BK
Eskilstuna 19-20 Onsdagen den 9 oktober 18:30
Åsa Säfström
Team Enköping BK
Bellevue 19-20 Onsdagen den 13 november 18:30

TOTALT: 257 SPELARE